Your Slogan Goes Here

sl-SIen-GB

Authors

AUTHORS

Maria Cecilia D’Ercole
Université de Paris I-Sorbonne, Paris, France
ceciliadercole@noos.fr

Dinko Fabris
Università degli Studi della Basilicata, Potenza, Italia
fabris@teseo.it
 
Stanko Kokole
Znanstvenoraziskovalno središče Koper and/in Univerza na Primorskem, Koper, Slovenija
stanko.kokole@guest.arnes.si
 
Gabrielle Kremer
Österreichische Akademie der Wissenschaften, Wien, Österreich 
gabrielle.kremer@oeaw.ac.at
 
Irena Lazar
Univerza na Primorskem, Koper, Slovenija 
Irena.Lazar@zrs.upr.si
 
Marko Marinčič
Filozofska fakulteta, Univerza v Ljubljani, Ljubljana, Slovenija
marko.marincic@guest.arnes.si
 
Andreja Maver
Ljubljana, Slovenija
andreja_maver@yahoo.com
 
Barbara Murovec
Znanstvenoraziskovalni center SAZU, Ljubljana, Slovenija
bm@zrc-sazu.si
 
Giovanna Perini
Università degli studi di Urbino, Urbino, Italia
giovanna.perini@uniurb.it
 
Renato Raffaelli
Università degli Studi di Urbino, Urbino, Italia
renato.raffaelli@uniurb.it
 
Hendrik Schulze
Universität Heidelberg, Heidelberg, Deutschland
hendrik.schulze@zegk.uni-heidelberg.de
 
Marjeta Šašel Kos
Znanstvenoraziskovalni center SAZU, Ljubljana, Slovenija
mkos@zrc-sazu.si
 
Michael Talbot
University of Liverpool, Liverpool, Great Britain
mtalbot@liverpool.ac.uk